Annoncens Randex XD85E anhænger tippelad til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Humus 9T anhænger tippelad Humus 9T 2.274 € Anhænger tippelad 2014 Sverige, Karlstad
Randex XD85E anhænger tippelad
Randex XD85E anhænger tippelad billede 2
Randex XD85E anhænger tippelad billede 3
Randex XD85E anhænger tippelad billede 4
Randex XD85E anhænger tippelad billede 5
Randex XD85E anhænger tippelad billede 6
Randex XD85E anhænger tippelad billede 7
Randex XD85E anhænger tippelad billede 8
Randex XD85E anhænger tippelad billede 9
Randex XD85E anhænger tippelad billede 10
Randex XD85E anhænger tippelad billede 11
Randex XD85E anhænger tippelad billede 12
Randex XD85E anhænger tippelad billede 13
Randex XD85E anhænger tippelad billede 14
Randex XD85E anhænger tippelad billede 15
Randex XD85E anhænger tippelad billede 16
Randex XD85E anhænger tippelad billede 17
Randex XD85E anhænger tippelad billede 18
Randex XD85E anhænger tippelad billede 19
Randex XD85E anhænger tippelad billede 20
Randex XD85E anhænger tippelad billede 21
Randex XD85E anhænger tippelad billede 22
Randex XD85E anhænger tippelad billede 23
Randex XD85E anhænger tippelad billede 24
Randex XD85E anhænger tippelad billede 25
Randex XD85E anhænger tippelad billede 26
Randex XD85E anhænger tippelad billede 27
Randex XD85E anhænger tippelad billede 28
Randex XD85E anhænger tippelad billede 29
Randex XD85E anhænger tippelad billede 30
Randex XD85E anhænger tippelad billede 31
Randex XD85E anhænger tippelad billede 32
Randex XD85E anhænger tippelad billede 33
1/33
Mærke:  Randex
Model:  XD85E
År:  2013
Nyttelast:  8.500 kg
Totalvægt:  11.000 kg
Sted:  Sverige Karlstad6609 km fra dig
Oprettelsesdato:  16. aug. 2024
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  2081316
Auktion:  1
Slutdato:  2024-08-21 13:50
Hovedmål:  længde - 4 m, bredde - 2,2 m
Aksler
Antal aksler:  2
Dækstørrelse:  400/60-15.5
Tilstand:  brugte
Farve:  sort

Flere oplysninger — Randex XD85E anhænger tippelad

Svensk
Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Slitage och bucklor enligt bilder
Drag: Ögla
Däck: 400/60-15.5
Övriga mått: Flakmått 4x2,2m
Randex anhængere dumpere
Resultater: 1 annonce
Vis
Abonnement