Annoncens Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 2
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 3
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 4
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 5
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 6
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 7
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 8
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 9
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 10
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 11
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 12
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 13
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 14
Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport billede 15
1/15
Mærke:  Starke Arvid
Model:  Maxi, Jumbo
Nyttelast:  501 kg
Sted:  Sverige Karlstad6609 km fra dig
Oprettelsesdato:  mere end en måned
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  2073101
Auktion:  1
Slutdato:  2024-08-16 12:10
Hovedmål:  1,2 m × 0,651 m × 1,001 m
Tilstand:  brugte

Flere oplysninger — Starke Arvid Maxi, Jumbo anhænger glastransport

Svensk
Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Rost, bucklor och slitage förekommer
Volym (m³): 0,45 m3
Lasthjälp med: Lastmaskin
Vikt: 115, 100 kg
Starke Arvid anhængere glastransporter
Resultater: 12 annoncer
Vis
Abonnement