Annoncens Marco Lill-Jätten anhænger glastransport til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Vagn anhænger glastransport Vagn 8,74 € Anhænger glastransport Sverige, Karlstad
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 2
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 3
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 4
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 5
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 6
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 7
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 8
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 9
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 10
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 11
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 12
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 13
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 14
Marco Lill-Jätten anhænger glastransport billede 15
1/15
Mærke:  Marco
Model:  Lill-Jätten
Sted:  Sverige Karlstad6609 km fra dig
Oprettelsesdato:  14. aug. 2024
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  2078475
Auktion:  1
Slutdato:  2024-08-21 10:56
Tilstand:  brugte

Flere oplysninger — Marco Lill-Jätten anhænger glastransport

Svensk
Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Rost, repor och bucklor förekommer
Lasthjälp med: Lastmaskin
tillverkningsår: Information saknas