Annoncens Toyota Yaris station wagon til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/11
Toyota
Yaris
station wagon
2019
2019-03-29
98.090 km
403 kg
1.142 kg
1.545 kg
26. aug. 2024
7215760
2024-08-23 08:35
2024-08-28 20:01
3,945 m × 1,695 m × 1,51 m
112 HK (82 kW)
2025-04-30
rød
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Klädsel smutsig fram. Klädsel smutsig fram
Previous owners: 2
License number: AAK42Y
Manufacture month: tammikuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1519, 3057, 4976, 6976 och 8783 mil. Senast utförd 2024-02-20
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 470 SEK
Max pull weight: 1 955 kg
CO2-emission (petrol): 116 g/km
Tax weight: 1 140 kg
Max trailer weight: 835 kg
1.5 5dr
2019
Antispinn
Autobroms
Filbytesvarnare
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified