Annoncens Toyota RAV4 station wagon til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/13
Toyota
RAV4
station wagon
2019
2019-02-01
253.540 km
435 kg
1.700 kg
2.135 kg
9. sep. 2024
7217263
2024-09-06 12:43
2024-09-11 19:32
4,6 m × 1,855 m × 1,685 m
Karosseri
Anhængertræk:
178 HK (131 kW)
automatgear
Navigation:
2025-05-31
grå
Anliggande bromsar vänster bak.
Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
Previous owners: 2
License number: XNZ99L
Manufacture month: październik 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 7862, 13569 och 24161 mil. Senast utförd 2024-04-15
Service book: Electronic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 365 kg
CO2-emission (petrol): 105 g/km
Tax weight: 1 700 kg
Max trailer weight: 800 kg
2.5 HSD
2019
Electric/Petrol
Assistanssystem
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Apple CarPlay
Android Auto
Motorvärmare
Kupévärmare
PercentIconNO deductible VAT