Annoncens Toyota Auris station wagon til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/12
Toyota
Auris
station wagon
2017
2017-11-28
37.670 km
325 kg
1.490 kg
1.815 kg
3. sep. 2024
7216918
2024-09-02 13:59
2024-09-04 19:20
4,595 m × 1,76 m × 1,485 m
99 HK (72.77 kW)
automatgear
CD
2024-12-31
hvid
Bromsskivor slitna.
Ytrost, tak. Spår efter tidigare dekor. Flertal lackskador, stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj trasig.
Previous owners: 1
License number: YUG758
Manufacture month: wrzesień 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2218 och 3481 mil. Senast utförd 2024-03-14
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 685 kg
CO2-emission (petrol): 83 g/km
Tax weight: 1 490 kg
1.8 HSD Touring Sports
2017
Electric/Petrol
Lastskydd/lastnät
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT