Annoncens Nissan Juke station wagon til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/10
Nissan
Juke
station wagon
2021
2021-08-11
2.930 km
426 kg
1.274 kg
1.700 kg
27. aug. 2024
7215831
2024-08-25 21:48
2024-08-29 19:40
4,21 m × 1,8 m × 1,593 m
114 HK (84 kW)
2026-08-31
grå
Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Servicedokumentation saknas. Kondens fram lyktor båda sidor.
Previous owners: 1
License number: RFY16B
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 3855 SEK
Max pull weight: 1 800 kg
CO2-emission (petrol): 113 g/km
Tax weight: 1 270 kg
DIG-T
2021
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
start/stop-function
Nyckellöst startsystem
PercentIconNO deductible VAT