Annoncens Volvo S40 sedan til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/10
Volvo
S40
sedan
2009
2008-06-02
115.850 km
480 kg
1.370 kg
1.850 kg
2. sep. 2024
7215407
2024-08-30 06:00
2024-09-04 21:17
4,5 m × 1,77 m × 1,46 m
Karosseri
Anhængertræk:
146 HK (107 kW)
2025-09-30
blå
Bromsbelägg bak, slitna. Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal rostangrepp. Några stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Backsensor ur funktion, Strålkastare vänster spricka. Ett av vinterhjulen har väldigt lite luft i sig, inga synliga skador. Trögstyrd. Missljud vänster fram.
Previous owners: 7
License number: OOS322
Manufacture month: mai 2008
Service history: Service utförd vid följande mil: 1312, 2284, 3266, 4374, 5714, 6713, 7041, 7512, 7787, 8008, 8081, 8225, 8369, 10322, 10909, senast 2023-10-13
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1790 SEK
Max pull weight: 1 650 kg
CO2-emission (petrol): 176 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 1 350 kg
2.0
2009
Antispinn
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VAT