Annoncens Dodge RAM minibus pickup til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/13
Dodge
RAM
minibus pickup
2016
2016-02-01
64.350 km
Pladser:
5
650 kg
2.750 kg
3.400 kg
mere end en måned
7210504
2024-08-05 17:08
2024-08-08 20:01
5,85 m × 2,07 m × 1,93 m
Karosseri
Anhængertræk:
401 HK (295 kW)
Rumindhold:
5.700 cm³
automatgear
Aksler
Antal aksler:
Akselkonfiguration:
4x4
Navigation:
Soltag:
Firehjulstræk:
2024-10-31
hvid
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Plastdetaljer saknas stötfångare fram. skada vänster tröskel, Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr. Skada baklucka. Flertal stenskott, dörruppslag, lackskador och repor, Flertal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage bak. Repa på inredningsdetalj fram. Repa på inredningsdetalj bak. Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Smutsig inredning i bagage. Repa på inredningsdetalj, Ratten är sliten. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Varnar för lampfel, Bakaxel oljeläckage, Avgassystem läckage. Bilen drar snett. Skyltbelysning, ur funktion.Kamera fram ur funktion
Previous owners: 7
License number: USN170
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Finish: Solid
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 5728 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (petrol): 355 g/km
Tax weight: 3 400 kg
Max trailer weight: 3 500 kg
2016
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Ventilerade framsäten
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT