Annoncens Volkswagen Caddy MPV lille varevogn til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/13
Volkswagen
Caddy MPV
lille varevogn
2020
2020-08-17
71.910 km
Pladser:
2
640 kg
1.406 kg
2.046 kg
29. aug. 2024
7215898
2024-08-28 13:17
2024-09-01 20:18
4,408 m × 1,793 m × 1,823 m
Karosseri
Anhængertræk:
102 HK (75 kW)
Aksler
Antal aksler:
2
Brændstofopvarmning:
2025-09-30
hvid
Bromsbelägg fram utslitna.
Dålig linjepassning. Flertal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Spricka i bakljus höger sida.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält.
Previous owners: 1
License number: WAZ28J
Manufacture month: juuni 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2931 och 5037 mil. Senast utförd 2023-01-31
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 1438 SEK
Max pull weight: 1 454 kg
CO2-emission (petrol): 137 g/km
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
1.0 TSI
2020
Antispinn
Motorvärmare
PercentIconDeductible VAT