Annoncens Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 2
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 3
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 4
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 5
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 6
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 7
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 8
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 9
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 10
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 11
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 12
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 13
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 14
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 15
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 16
Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn billede 17
1/17
Mærke:  Volkswagen
Model:  Crafter 2.0 TDI
År:  2013
Første registreringsdato:  2013-09
Sted:  Tyskland Kalkar
Oprettelsesdato:  mere end en måned
Autoline ID:  FZ40892
Motorydelse:  136 HK (100 kW)
Tilstand:  brugte
Farve:  dybblå

Flere oplysninger — Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn

Tysk
Information:
- Fahrzeug fahrbereit
- Koffer mit Regalsystem
- altersbedingte Gebrauchsspuren (siehe Fotos)
- Sitzpolster Fahrersitz beschädigt (siehe Foto)
Volkswagen lastbiler kassevogne
Resultater: 9 annoncer
Vis
Abonnement