Annoncens Volkswagen Crafter 2.0 TDI lastbil kassevogn til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/17
Volkswagen
Crafter 2.0 TDI
lastbil kassevogn
2013
2013-09
Tyskland Kalkar
mere end en måned
Autoline ID:
FZ40892
136 HK (100 kW)
dybblå
- Fahrzeug fahrbereit
- Koffer mit Regalsystem
- altersbedingte Gebrauchsspuren (siehe Fotos)
- Sitzpolster Fahrersitz beschädigt (siehe Foto)