Annoncens Maxus e-Deliver 3 kassevogn til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/13
Maxus
e-Deliver 3
kassevogn
2020
2021-10-29
93.320 km
Pladser:
2
915 kg
1.715 kg
2.630 kg
mere end en måned
7211301
2024-08-07 18:01
2024-08-12 19:01
5,145 m × 1,78 m × 1,9 m
automatgear
2024-10-31
hvid
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Spricka vindruta utanför synfält. Backkamera ur funktion, Servicelampa lyser. Däcktrycksövervakningslampa lyser. Torkarblad utslitna fram. Bilen drar snett. Ratt står snett.Missljud elmotor vid låga hastigheter.
Previous owners: 1
License number: BAW64X
Manufacture month: september 2020
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 870 kg
Tax weight: 2 630 kg
e-Deliver 3 52.5 kWh
2020
Assistanssystem
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car