Annoncens Škoda Skoda Fabia hatchback til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/13
Škoda
Skoda Fabia
hatchback
2019
2019-04-25
118540 km
417 kg
1159 kg
1576 kg
Sverige Gothenburg
28. jun. 2024
7210707
2024-06-27 12:45
2024-07-02 21:07
3.997 m × 1.732 m × 1.452 m
95 HK (69.83 kW)
Rumindhold:
1000 cm³
Brændstofforbrug:
4.5 l/100km
Aksler
Antal aksler:
2
2025-06-30
grå
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan. Nya bromsskivor fram. Nya bromsbelägg fram.
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr. Flertal stenskott, dörruppslag/bucklor och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Ena infästningen till insynsskydd skadat/borta. Knopp på bälte som är till för att stoppa bälteslås i speciell höjd har lossnat.
Missljud från AC.
Previous owners: 1
License number: RLD36C
Manufacture month: maaliskuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3022, 5389, 6203, 8423 och 11452 mil. Senast utförd 2024-04-25
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 924 kg
CO2-emission (petrol): 106 g/km
Tax weight: 1 150 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
tillverkare: Skoda
1.0 TSI 5dr
2019
Antispinn
Motorvärmare
Nyckellöst startsystem
Påbyggnadsutrustning
Smartphone integration
start/stop-function
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified