Annoncens Volkswagen Golf hatchback til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
Volkswagen Golf hatchback
Volkswagen Golf hatchback
Volkswagen Golf hatchback billede 2
Volkswagen Golf hatchback billede 3
Volkswagen Golf hatchback billede 4
Volkswagen Golf hatchback billede 5
Volkswagen Golf hatchback billede 6
Volkswagen Golf hatchback billede 7
Volkswagen Golf hatchback billede 8
Volkswagen Golf hatchback billede 9
Volkswagen Golf hatchback billede 10
Volkswagen Golf hatchback billede 11
Volkswagen Golf hatchback billede 12
1/12
Mærke:  Volkswagen
Model:  Golf
Type:  hatchback
År:  2014
Første registreringsdato:  2013-11-20
Kilometertal:  125390 km
Nyttelast:  495 kg
Nettovægt:  1235 kg
Totalvægt:  1730 kg
Sted:  Sverige Gothenburg
Oprettelsesdato:  mere end en måned
Identifikationsnummer på forhandlerinventar:  7210836
Auktion:  1
Udførselsdato:  2024-06-28 11:19
Slutdato:  2024-07-08 19:36
Antal døre:  5
Hovedmål:  4.255 m × 1.79 m × 1.437 m
Motorydelse:  105 HK (77 kW)
Brændstof:  el
Type:  manuelt gear
Tilstand:  brugte
Synet indtil:  2024-09-30
Farve:  grå

Flere oplysninger — Volkswagen Golf hatchback

Svensk
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador/rostangrepp
Invändigt några fläckar, märken och repor.
Ac fungerar men kyler dåligt.
Previous owners: 4
License number: ABM206
Manufacture month: lokakuu 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 2593, 3286, 3943, 4577, 5742, 7194, 8762, 10455, 11865, 12235 senast 2024-02-22
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 770 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 230 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
1.2 TSI 105hk 5-dörrar
2014
Auto hold
start/stop-function
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified