Annoncens Toyota Aygo hatchback til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/11
Toyota
Aygo
hatchback
2021
2020-08-21
96800 km
276 kg
964 kg
1240 kg
Sverige Gothenburg
mere end en måned
7210642
2024-06-28 12:02
2024-07-08 19:20
Antal døre:
4
3.465 m × 1.615 m × 1.46 m
72 HK (52.92 kW)
Brændstofforbrug:
3.8 l/100km
Aksler
Antal aksler:
2
Airbag:
2025-04-30
hvid
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: JJG78J
Manufacture month: elokuu 2020
Service history: Servad vid mil: 6749, senast 2023-02-09
Service book: Electronic
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 2 260 kg
CO2-emission (petrol): 86 g/km
Tax weight: 960 kg
1.0 5dr 72hk
2021
Autobroms
Filbytesvarnare
start/stop-function
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified