Annoncens FIAT 500 hatchback til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/15
FIAT
500
hatchback
2021
2021-07-30
56.780 km
320 kg
1.410 kg
1.730 kg
mere end en måned
7214299
2024-08-13 16:45
2024-08-18 19:11
3,631 m × 1,683 m × 1,529 m
Aksler
Antal aksler:
2
2026-08-31
hvid
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Klonkande ljud vid hastig rörelse av ratt.
Previous owners: 2
License number: RWG36D
Service history: Service utförd vid följande mil: 1424, 3843, 5675 senast 2024-07-30
Finish: Solid
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 770 kg
Tax weight: 1 410 kg
500e
2021
Assistanssystem
Autobroms
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car