Annoncens Peugeot 5008 crossover til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/14
Peugeot
5008
crossover
2017
2017-12-08
129.890 km
612 kg
1.518 kg
2.130 kg
mere end en måned
7213442
2024-08-01 17:54
2024-08-06 19:38
Antal døre:
4
4,641 m × 1,844 m × 1,651 m
131 HK (96 kW)
automatgear
Aksler
Antal aksler:
2
2025-02-28
Stenskott vindruta utanför synfält. Ytrost. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, lackskador och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer, Innertak, smutsigt. Nackstöd baksäte mitten saknas. Gnisslande ljud vid rättvridning.
Servicelampa lyser.
Previous owners: 3
License number: YWM446
Manufacture month: październik 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1330, 2697, 4139, 6021, 7550, 10480 senast 2023-11-01
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 558 SEK
Max pull weight: 1 370 kg
CO2-emission (petrol): 120 g/km
Tax weight: 1 510 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.2 PureTech
2017
Antispinn
Dödavinkelvarnare
Lastbågar
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT