Annoncens Nissan Qashqai crossover til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/14
Nissan
Qashqai
crossover
2016
2016-04-28
80.540 km
354 kg
1.526 kg
1.880 kg
5. sep. 2024
7217233
2024-09-10 17:13
2024-09-15 18:40
Antal døre:
5
4,38 m × 1,806 m × 1,624 m
116 HK (85 kW)
automatgear
Navigation:
CD
2025-06-30
sort
Något anliggande bromsar bak.
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Bilen drar snett. Gasdämpare till bakluckan försämrad funktion.
Previous owners: 4
License number: LNM942
Manufacture month: marzec 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2442, 3016, 3969, 4686, 5441, 6392, 7262 senast 2024-05-07
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 844 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 133 g/km
Tax weight: 1 520 kg
1.2 DIG-T XTRONIC-CVT
2016
Panoramatak
BlackVue DR900X-2CH dashcam
Elstol förarplats
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Ctek underhållsladdare MXS 7.0
med DEFA kontakt och kabel
Bluetooth 4.0 battery Monitor via app
360 Kamera
PercentIconNO deductible VAT