Annoncens Jeep Renegade crossover til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/15
Jeep
Renegade
crossover
2019-07
2020-07-28
58.140 km
411 kg
1.449 kg
1.860 kg
mere end en måned
7214101
2024-07-31 11:07
2024-08-05 19:22
4,239 m × 1,805 m × 1,702 m
120 HK (88 kW)
Rumindhold:
1.000 cm³
Brændstofforbrug:
6,1 l/100km
Aksler
Antal aksler:
2
Akselkonfiguration:
4x2
Navigation:
2025-09-30
blå
Vibrerar vid inbromsning.
Parkeringssensor fram skadad. Vindruta sliten. Bakruta repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete,Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Några lackskador.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av pälsdjur, päls/lukt. Insynsskydd medföljer ej.
Torkarblad bak utslitet. Ratt står snett. Hjulvibrationer.
Previous owners: 3
License number: UZB684
Manufacture month: lipiec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1501, 3264, 4833, 5805 senast 2024-07-18
Tax fee (yearly): 1658 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 138 g/km
Tax weight: 1 440 kg
1.0 GSE T3 2WD
2019
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Smartphone integration
start/stop-function
LED-strålkastare
PercentIconDeductible VAT