Annoncens Jeep Compass crossover til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/14
Jeep
Compass
crossover
2019
2019-04-30
67.600 km
421 kg
1.665 kg
2.086 kg
5. sep. 2024
7213702
2024-09-04 13:09
2024-09-08 21:20
4,394 m × 1,819 m × 1,644 m
170 HK (125 kW)
automatgear
Aksler
Antal aksler:
2
Navigation:
Firehjulstræk:
2025-03-31
blå
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd, skadat.
Previous owners: 5
License number: YWD586
Manufacture month: sierpień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 1465, 2921, 4732 senast 2022-11-03
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2098 SEK
Max pull weight: 1 414 kg
CO2-emission (petrol): 190 g/km
Tax weight: 1 660 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.4 Multiair 4WD
2019
Avtagbar dragkrok
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT