Annoncens Audi Q3 crossover til salg på auktion er blevet solgt, og er ikke inkluderet i søgningen!
1/13
Audi
Q3
crossover
2020
2020-08-17
67270 km
442 kg
1633 kg
2075 kg
Sverige Gothenburg
mere end en måned
7208624
2024-07-05 17:53
2024-07-10 20:47
Antal døre:
5
4.484 m × 1.849 m × 1.565 m
150 HK (110 kW)
automatgear
2025-05-31
sort
Flertal stenskott, bucklor och dörruppslag. Fåtal repor och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Torkarblad bak utslitet.
Previous owners: 1
License number: RYR85U
Manufacture month: heinäkuu 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 2868, 5780 senast 2023-12-14
Service book: Electronic
Tax fee (yearly): 1328 SEK
Max pull weight: 1 425 kg
CO2-emission (petrol): 134 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
35 TFSI
2020
Assistanssystem
Autobroms
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
start/stop-function
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified